Skip to content

GÜNDEM

ŞUBAT 2019 SAYI: 129

İSKİD YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

İKLİMLENDİRME, SOĞUTMA, KLİMA İMALATÇILARI DERNEĞİNİN (İSKİD) 2019-2020 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU, OZAN ATASOY BAŞKANLIĞINDA GÖREVE BAŞLADI.

İklimlendirme, Soğutma, Klima İmalatçıları Derneğinin 14’üncü Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yüksek katılımıyla 18 Ocak’ta gerçekleştirildi. Divan Başkanı ve üyelerinin seçimiyle başlayan Genel Kurul toplantısında 2017- 2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet, dönem içinde yapılan yönetim kurulu çalışmaları ve komisyon faaliyetlerini Genel Kurul ile paylaştı. Komisyon Başkanlarının geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından yeni yönetim kurulu için seçime geçildi.

Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler İSKİD’in 14’üncü Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi de belirlendi. Buna göre, Yönetim Kurulu Başkanlığına Ozan Atasoy, Başkan Yardımcılıklarına Taner Yönet ve Ayk Serdar Didonyan, Genel Sekreterliğe Zeki Özen, Sayman olarak Volkan Arslan oy birliğiyle seçildi.

Başkanlık seçimi sonrasında bir konuşma yapan İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarının yeni dönemde de artarak süreceğine inancımız tam. Yeni dönemde teknolojik gelişmeleri takip ederek, uluslararası ticari faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz” dedi. İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen gala yemeğinde onursal üyeler Hasan Önder, Metin Duruk ve Osman Pezükoğlu’na sektöre katkılarından dolayı plaket verildi.