Skip to content

GÜNDEM

OCAK 2018 SAYI: 116

TÜDÖKSAD Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği’nin (TÜDÖKSAD) Olağan Genel Kurulu 21 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleştirildi. TÜDÖKSAD’ın yeni yönetim kurulunun belirlendiği toplantıda, Umur Denizci dernek başkanlığına seçildi.

Iki yılda bir yapılan ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden üyelerin katıldığı TÜDÖKSAD Genel Kurulu’nda Mete Nakiboğlu Divan Başkanlığı, Yılmaz Turan Divan Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Toplantıda 2016- 2017 yılı faaliyet raporu ile mali tablolar, 20. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaoğlu ve Genel Sekreter S. Koray Hatipoğlu’nun sunumuyla üyelerle paylaşıldı. Denetim Kurulu raporunun da okunmasının ardından yapılan oylama sonucunda yönetim ve denetim kurulu raporları ayrı ayrı oybirliğiyle ibra edildi. 2018-2020 yılı çalışma programı ve tahmini bütçesinin de oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından toplantıya 21. dönem yönetim ve denetim kurullarının seçimiyle devam edildi.

TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Umur Denizci yaptığı konuşmada 20. dönemde görev alan yönetim kuruluna hizmetleri için tüm üyeler adına teşekkür etti.